Pohádková Genovia

30. prosince 2008 v 12:44 | Dájulda |  - Cestování -
Genovii znáte asi pouze z příběhu mladé princezny ve filmu ,,Deník princezny 2'', ale existuje vůbec tahle země ?? Co o ní víme a kde vůbec leží ?? Informace nebyly snadné zjistit proto kopírujte pouze se zdrojem !! Berte prosím v potaz, že tento článek byl vydán před 10 lety a není dále aktualizován.
5687
Bílé písečné pláže, tyrkysové vody, a slunečné nebe (průměr střední teploty: 24 stupňů Celsia, celoročně), ráj na Cote d'Azur. S našimi pěti-hvězdičkovými hotely, restauracemi, kasíny budete jistě spokojeni. Tour Palais-Royales domů na Renaldos, královská rodina Genovie se vyhřívá v zápalu slavného růžového zlata a francouzské riviéře při západu slunce, a zároveň se těší koktejly s výhledem na Středozemní moře. Navštivte Genovii ...

Knížectví Genovia :

453
Největší a hlavní město: Pyrus
Úřední jazyk: francouzština
Vláda: parlamentní monarchie
Plocha: 468 km2
Obyvatelstvo: 1.145.125 (2001)

Království Genovia (čti ''ženovia'') je fiktivní země do centrální děje románu Deník princezny a filmů z nich. Jejich autorka, Meg Cabot, zhotovené v zemi Genovia, ale je založena na Monaku. Pokračování filmu Deník princezny 2: Royal Engagement, poprvé Genovia je vidět na obrazovce správně. Krátce zobrazena v prvním filmu z okna letadla.

Lahůdky
Jedna pochoutka ze Genovia je Popcorn, který chutná jako hrušky.

Vývoz
Genovia je známá pro své hrušně, a Genovijská Hruška je hlavní export. Je také dobře známá v celé Evropě pro své olivy.

Název "Genovia" vychází z názvu města, v Itálii nazývá Janov (italsky Genova). To byl pravděpodobně zvolen jako House of Grimaldi, je spojena s historií republiky Janov a Monackého knížectví, na nichž je založena na zemi.

Hymna:

Genovia, the land I call my own,
From the green clear summers,
from blossoming pear trees;
Magnificent her mountains and seas.
Genovia, Genovia,
You're noble, proud, and brave.
Genovia, Genovia,
Forever
Will your banner wave!


36
698
65
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama