RYBY muži

13. března 2015 v 21:22 | Dájulda |  Astrologie
20. 2. - 20. 3.
Znamení vodní, vládce - Neptun. Ryby jsou velice proměnlivé, stejně jako voda, živel, v jehož moci toto znamení je. Muži zrozeni v tomto znamení mají úžasně vyvinutou intuici a smysl pro domov. Přátelé se jim často svěřují, protože muži v Rybách udrží i to největší tajemství. Na druhou stranu pro ně může být kvůli své přecitlivělé povaze těžké se zařadit do společnosti, ačkoliv jsou velice pracovití a nápomocní. Jejich sebedůvěra nebývá příliš velká, ačkoliv by být mohla - muži Ryby jsou totiž jedineční a originální. Vše, co potřebují, je prostor pro své snění. Proto jim ho dopřávejte co nejvíce a nenechte svého muže - Rybu leknout.


Tělo + vzhled: Muži v Rybách nemají žádnou natolik výraznou charakteristiku, která by jejich znamení prozradila na první pohled. Mohou být nadprůměrně vysocí, ale především bývají silnější v ramenou. Často mají mohutnou čelist a bradu a hluboké, starostlivé a chápající oči. Vlasy mívají nejčastěji v různých odstínech hnědé a nejraději je nosí na krátko ostříhané, nelibují si v extrémech. Totéž platí i pro oblékání. Mohou působit poněkud nemotorně, je to však jen klamavý dojem - jsou spíše chvilkově roztěkaní.

Sex + sexualita: Tito muži bývají nadmíru citlivými, romantickými, ale vášnivými milenci. Téměř neustále jsou zasnění a jsou schopni se zamilovat během pár minut. Přitahují je starší, zkušenější ženy. Na předehru nedají dopustit a samotný akt oddalují co nejvíce, až oni i jejich partnerka hoří nedočkavostí.
V sexu rádi experimentují a vítají nové nápady. Nevadí jim ani tvrdší techniky, mírná bolest je naopak vzrušuje. Rádi se ženě v posteli zcela podvolí. Milují orální sex a dlouhé orgasmy. Mají rádi komplimenty a líbí se jim, když je žena chválí a ujišťuje o jejich přednostech. Příliš věrnosti od nich však čekat nemůžeme, alespoň do té doby, než najdou tu pravou. Pro tu obětují cokoliv. Jeho partnerka by měla být silná, sebevědomá žena, která bude muži v rybách duševní podporou.

Co vzrušuje muže v Rybách: smyslné ženy, ňadra, extravagantní ženy, svůdnické chování, zakázené ovoce (např. zadané ženy), dlouhé nohy, starší partnerky, masáž chodidel, dominantní ženy, mírná bolest, ženská chodidla, boty s vysokými podpatky


Zdraví: Ryby jsou zdravé a fit, jsou-li milovány. Potíže jim může dělat lymfatický systém, trávení a náchylné jsou také na zranění a nemoci nohou. V těžkých životních obdobích mohou snadno propadnout alkoholu, drogám nebo jiné závislosti. Často mívají psychické problémy jako deprese a stres, což souvisí s jejich citlivou duší a špatným vyrovnáváním s okolnostmi.

Silná stránka: romantičnost, intuice, laskavost
Slabá stránka: urážlivost, malé sebevědomí, pasivita
Charakter: flegmaticko-sangvinický

Sympatická znamení: Rak, Štír, Býk, Kozoroh, Ryby
Neutrální znamení: Býk, Lev, Váhy, Vodnář
Pozor na: Blíženci, Panna, Střelec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama