RYBY ženy

13. března 2015 v 21:19 | Dájulda |  Astrologie
20. 2. - 20. 3.
Znamení vodní, vládce - Neptun. Znamení Ryb je velice proměnlivé, stejně jako voda, živel, v jehož moci Ryby jsou. Ženy narozené v tomto znamení jsou nerozhodné, naivní a plné ideálů. Jsou tajemné a záhadné. Jejich city mohou být pro mnohé špatně čitelné. Ryby jsou něžné a citlivé a velice soucítí se všemi trpícími. V milostném životě nemají rády kompromisy, nechtějí se vzdát svých ideálů. Bývají oddanými a smyslnými partnerkami. Chytíte-li si do sítí ženu ve znamení Ryb, nenechte ji uplavat a hýčkejte ji!


Tělo + vzhled: Ženy narozené ve znamení Ryb ztělesňují křehkou, ženskou krásu, která u mužů vyvolává ochranitelské chování. Mají citlivý a vnímavý pohled. Občas působí trochu podivínsky, jako by snad ani nebyly z tohoto světa. Jejich postava nebývá nikterak výrazná, až na ramena, která mívají trošku širší. Mají oválný obličej a velké oči, které si rády ještě více zvýrazňují líčením. Ryby mívají oproti jiným znamením častokrát zelené oči. Jejich pleť bývá hladká a bezchybná. S barvou i střihem vlasů ženy Ryby rády experimentují, mezi jejich účesy však vítězí obyčejný culík nebo nosí vlasy volně rozpuštěné.

Sex + sexualita: Ryba se potřebuje cítit milována, jinak je nešťastná. Hledá stálého životního partnera, se kterým by byla šťastná ona i její děti - je rodinný typ. V lásce jsou ryby velmi romantické a oddané, někdy až do té míry, že přehlížejí všechny nedostatky svého protějšku.
Díky lásce se jim daří lépe zvládat složité situace a překonávat nesnáze. Ryby umí skvěle využívat svých předností k jakýmkoliv záměrům. Sex prožívají Ryby především citově. Berou ho jako ujištění, že je v jejich vztahu vše v pořádku a že je partner miluje. Mají rády dlouhou a nápaditou předehru. Ženy Ryby jsou poddajné a pro partnera jsou ochotné udělat cokoliv. Kvůli milencově spokojenosti mnohdy přibarvují nebo předstírají své orgasmy. Pokud opravdu milují, jsou nezlomně věrné. Jejich partner musí být gentleman a ochránce.

Co vzrušuje ženu v rybách - masáže a laskání nohou a chodidel, submisivita, elegantní muži, snědá pleť, dlouhé pohledy z očí do očí, hluboký hlas, exotičtí muži, orální sex, dlouhé předehry, romantika


Zdraví: Ryby jsou zdravé a fit, jsou-li milovány. Naopak v těžkých životních obdobích mohou snadno propadnout nějaké závislosti. Mívají především psychické problémy jako deprese a stres, což souvisí s jejich citlivou duší. Potíže jim může dělat lymfatický systém, trávení a náchylné jsou také na zranění a nemoci nohou.

Silná stránka: intuice, důvěřivost, laskavost
Slabá stránka: nesmělost, sebelítost, lenost
Charakter: flegmaticko-sangvinický

Sympatická znamení: Rak, Štír, Býk, Kozoroh, Ryby
Neutrální znamení: Býk, Lev, Váhy, Vodnář
Pozor na: Blíženci, Panna, Střelci

zdroj: http://www.jenzeny.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama