Numerologie osobnosti

27. října 2015 v 20:52 | Dájulda |  Astrologie
Zajímá vás, jaké jsou vaše vrozené silné a slabé stránky, v čem je váš skrytý potenciál? Rozepište si své datum narození do numerologické mřížky, a hned budete mít jasno!

Numerologická mřížka je základem věštění z čísel, vepisuje se do ní datum narození. Každé číslo ovlivňuje jinou stránku vašeho bytí. Jak s mřížkou naložit?
; ArchivFoto: Archiv
Každé číslo vašeho dne, měsíce a roku narození napište do políčka, kam patří, dle tabulky výše. Napoví vám i následující příklad, ale pozor, nulu přeskočte.
; ArchivFoto: Archiv
A co čísla ve vaší tabulce znamenají? Sleduje jejich výskyt i množství!
1: Jednička je číslem inteligence a vyjádření citů či emocí. Její absence nebo nízký počet ukazují na osobu uzavřenější, ale vůdcovskou. Čím více jedniček, tím snazší je komunikovat, mluvit o svých citech, obecně se vyjadřovat. Čtyři a více jedniček už ale znamenají sklony k agresivitě, výbušnosti a vztahovačnosti.
2: Číslo intuice a citů. Osoba bez dvojky v tabulce bývá povrchní a tvrdohlavá. Už jedna dvojka ukazuje na člověka, který spoléhá na své domněnky a tušení, záleží jí na lidech a dokáže je odhadnout. Lehko navazuje vztahy. Tři dvojky a více pak naznačují jedince emočně nestabilního, přecitlivělého a urážlivého.
3: Logické myšlení, schopnost se učit a rychle chápat. Absence trojky znamená problémy se školou a orientací, jedna a dvě trojky pak stupňující se schopnosti logiky a dedukce. Tři trojky s sebou nesou talent pro hudbu, matematiku a IT. Tři a více značí věčného kritika a nespokojence, přelétavou duši.
4: Čtyřka přináší praktičnost a šikovnost. Ti, co ji nemají, jsou snílky a bohémy. Jedna čtyřka znamená organizační talent, puntičkářství a zručnost, také touhu po domácí pohodě. Dvě a více ženou perfekcionismus do extrému a přináší strach ze změn.
5: Číslo vůle a ambicí. Pětka přináší odhodlání, zápal a nadšení, aktivitu a schopnost motivovat. Ve větším množství pozor na závislost na úspěchu, kariérismus, impulzivnost a panovačnost. Pokud chybí, má osoba naopak problém s dotahováním věcí do konce.
6: Šestka je číslem estetiky, rodiny a harmonie. Člověk bez ní si těžko utváří citové vazby, nedocení krásu, nepotřebuje něhu a lidský kontakt. To vše přináší už jedna šestka, také inteligenci a mírumilovnost. Dvě a více šestek umocňují důraz kladený na rodinu, ale také nízké sebevědomí a přecitlivělost ke stresu a zátěži.
A co nula?
Nula má v numerologii důležitou roli. I když se do tabulky nijak nezapisuje, má velký vliv na čísla vedle sebe, u kterých ještě posílí jejich charakteristické vibrace. Všímejte si tedy i jejího postavení ve vašem datu narození.
7: Číslo soucitu a empatie. Člověk se sedmičkou v mřížce dokáže lidem naslouchat, má mnoho dobrých přátel a vyvinutý smysl pro spravedlnost. Více než jedna sedmička v mřížce nese sklony k přehánění a přehrávání, zveličování, někdy i paranoidní sklony. Žádná sedmička zase ubírá na sebevědomí, do vínku vkládá nerozhodnost, nervozitu a introverzi.
8: Číslo rozumu, intelektu a materiálna. Bez ní dochází k zbrklosti a horkokrevnosti. Jedna osmička značí bystrost a tvrdohlavost, schopnost vést i dělat těžká rozhodnutí, někdy až manipulátora. Čím víc osmiček, tím vyhrocenější tyto vlastnosti jsou, někdy jde až přes mrtvoly.
9: Devítka přináší komplexnější duchovno, porozumění a jistou uzavřenost. Se stoupajícím počtem devítek vzrůstá duchovní energie a s ní kreativita a tvůrčí nadání, také ale napětí a jistá nepokojnost.

Izolovaná čísla

Co znamená, když je číslo izolováno od ostatních?
; ArchivFoto: Archiv
3: Izolovaná trojka znamená chaotičnost, nerozhodnost a neorganizovanost. Člověk o sobě pochybuje, nemá jasný cíl a motivaci.
9: Uzavřený jedinec, který si drží ostatní od těla, cítí se nad ně povznesen a nadřazen. Neumí prohrávat a chybovat, je k sobě příliš kritický.
1: Neumí komunikovat a vyjadřovat své myšlenky, cítí se nepochopen a izolován od ostatních.
7: Izolovaná sedmička nese velkou touhu po lásce a uznání, po náklonnosti a blízkosti, až chorobnou závislost na názorech okolí.prozeny.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SergiooZ SergiooZ | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:15 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama