Astrologie

Numerologie osobnosti

27. října 2015 v 20:52 | Dájulda
Zajímá vás, jaké jsou vaše vrozené silné a slabé stránky, v čem je váš skrytý potenciál? Rozepište si své datum narození do numerologické mřížky, a hned budete mít jasno!

Numerologie jména

27. října 2015 v 20:49 | Dájulda
Numerologie dokáže na čísla, a poté na vibrace převést vlastně všechno - třeba vaše křestní jméno. Spočítejte si podle jednoduchého návodu své činné číslo a zjistěte, co o vás vypovídá.

Numerologie vztahu

27. října 2015 v 20:47 | Dájulda

Hodíte se k sobě? Spočítejte si své partnerské číslo!

Numerologie, magická věda zabývající se čísly, poradí ve všech oblastech života, včetně partnerské. Spočítejte číslo vašeho i partnerova jména a zjistěte, jaké jsou silné a slabé stránky vašeho vztahu.

Online Tarot ZDARMA

4. července 2015 v 17:26 | Dájulda
Ahoj,
začínám se zabývat výkladem tarotu pro veřejnost, proto Vám nabízím možnost výkladu Zdarma.
Nedělám žádnou předpověď budoucnosti! Dělám to spíše pro ''zábavu''. Karta dne, výklad na příští měsíc, karta na nějakou vaši důležitou situaci, na vaši otázku atd.
Pokud máte zájem, napište přímo sem do komentářů.
Výklad probíhá online, potřebuji pouze vaše otázky, věk a znamení :)

Neodpovídám na otázky typu: kdy se vdám, kolik budu mít dětí, co mě čeká v práci atd.
Naopak ráda dělám třeba partnerské rozbory.

Cena: zdarma, ale pokud byste mě chtěli podpořit, můžete na č.ú. 206941770/0600

Magický tarot lásky

6. dubna 2015 v 11:43 | Dájulda
Zkuste zde:

Vtipné horoskopy

22. března 2015 v 20:09 | Dájulda

Vodník

(21.1. - 19.2.)

Indivídum na pohľadanie. Jeho osobnosť je bytostne spätá s predponou EX - exot, expert, exemplár, excentrik, extrémista, či exkrement. Dokonca aj alkoholické nápoje s obľubou EXuje. Je rebelom telom aj dušou, škoda len, že od pása dole jeho povstalecké funkcie často zlyhávajú. Ženy z tejto skupiny radi plávajú proti prúdu verejnej mienky- t.j. sú z nich mužatky, lesbičky, či feministky.
Vodník

Tak trochu jinak...

22. března 2015 v 19:46 | Dájulda
Co jste o sobě určitě nevěděli? Tento horoskop vám otevře oči :D

Temný horoskop RYBY

15. března 2015 v 18:07 | Dájulda
Ryby jsou ženské, proměnlivé znamení, kterému vládne Neptun. Temnota z vás činí kluzké, manipulující, nespolehlivé neplatiče s klamnou představou o přiměřenosti, závislé na sentimentalitě a sebedestrukci. Podívejte se na své démony... (20.2. - 19.3.)

Zodiac

15. března 2015 v 18:05 | Dájulda
Dokument BBC, který jste mohli vidět na V1 o znamení zvěrokruhu v cyklu úžasná planeta ke stažení.

RYBY muži

13. března 2015 v 21:22 | Dájulda
20. 2. - 20. 3.
Znamení vodní, vládce - Neptun. Ryby jsou velice proměnlivé, stejně jako voda, živel, v jehož moci toto znamení je. Muži zrozeni v tomto znamení mají úžasně vyvinutou intuici a smysl pro domov. Přátelé se jim často svěřují, protože muži v Rybách udrží i to největší tajemství. Na druhou stranu pro ně může být kvůli své přecitlivělé povaze těžké se zařadit do společnosti, ačkoliv jsou velice pracovití a nápomocní. Jejich sebedůvěra nebývá příliš velká, ačkoliv by být mohla - muži Ryby jsou totiž jedineční a originální. Vše, co potřebují, je prostor pro své snění. Proto jim ho dopřávejte co nejvíce a nenechte svého muže - Rybu leknout.

RYBY ženy

13. března 2015 v 21:19 | Dájulda
20. 2. - 20. 3.
Znamení vodní, vládce - Neptun. Znamení Ryb je velice proměnlivé, stejně jako voda, živel, v jehož moci Ryby jsou. Ženy narozené v tomto znamení jsou nerozhodné, naivní a plné ideálů. Jsou tajemné a záhadné. Jejich city mohou být pro mnohé špatně čitelné. Ryby jsou něžné a citlivé a velice soucítí se všemi trpícími. V milostném životě nemají rády kompromisy, nechtějí se vzdát svých ideálů. Bývají oddanými a smyslnými partnerkami. Chytíte-li si do sítí ženu ve znamení Ryb, nenechte ji uplavat a hýčkejte ji!
 
 

Reklama